تبلیغات
[http://www.aparat.com/v/gJAx1]
چگونه شغل دوم اینترنتی  میلیونی خودمان را راه اندازی کنیم ؟

اگر دوست داشته باشید میتوانید از همین الان کار خودتان را شروع کنید و از همین لحظه و الان علاقه و مهارت خودتان را به یک بیزینس و یک شغل دوم اینترنتی پرسود و با درآمد بالا تبدیل کنید!


:آنچه در این دوره ی آموزشی آنلاین دریافت میکنید
مورد اول : دسترسی آنی و فوری به تمام آموزش های تصویری ،صوتی و متنی دوره
این آموزش ها شامل ، آموزش های تصویری با بالا ترین کیفیت و به صورت گام به گام _وبینارها و ورکشاپ ها و مشاوره مستقیم آموزش های تمرینی و چک لیستی _نمونه های عملی و موفق کسب وکار های اینترنتی،راه اندازی یک شغل دوم اینترنتی و کسب وکار اینترنتیاز صفر تا صد به صورت زنده و آنلاین .(


مورد دوم : برخورداری از مشاوران با تجربه و اختصاصی همراه با جلسات پرسش و پاسخ هفتگی تصویری
شما پس از ثبت نام در دوره میتوانید ایده ها و سوالات خودتان را با مشاوران اختصاصی خودتان در میان بگذارید تا بدون اینکه مثل من  آزمون و خطا بکنیدسریعتر و راحتتر طعم موفقیت را بچشید.میتوانید به صورت مستقیم در ساعات مشخص شده سوالاتتان را مطرح بکنید تا پاسخ آنها را دریافت بکنید.
داشتن مشاور و پشتیبان راه شما را خیلی سریعتر و راحتتر از قبل برای موفقیت در دنیای بیزینس آنلاین هموار میکند.


مورد سوم : داشتن لوگو و برند اختصاصی برای کسب وکارتان توسط تیم گرافیک وب سایت
برخورداری از لوگو و برند اختصاصی برای محصول و کسب وکارتان میتواند میزان درآمد زایی و اعتبار کسب وکار شما را چندین برابر افزایش دهد.

شما میتوانید به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ای برای خودتان یک لوگو و برند اختصاصی داشته باشید.


 
گارانتی : من سجاد آمری زاده ، مدرس این دوره ی آموزشی این تضمین را به شما میدهم که در صورتی که بواسطه ی  خریداری این دوره و نیز با ارائه ی راهکار های مشاوران این دوره و خوده شخص من اگر نتوانستید که به موفقیت در کسب وکار اینترنتی برسید تمام مبالغ پرداختی شما را به صورت تمام و کامل به شما برگشت خواهم داد.


نکته : با توجه به اینکه برای تهیه این دوره و این محصول زحمات زیادی کشیده شده است و نیز برای رعایت حق کپی رایت ، فقط هر کسی که این محصول را خریداری میکند حق استفاده از آن را دارد و در صورت ارائه ی این دوره به دیگر افراد و یا دیگر اشخاص ، ما هیچگونه رضایتی را در این مورد نخواهیم داشت و نیز اینکه ما تمام راههای موفقیت را در اختیارتان قرار داده ایم و مسیر موفقیت را برایتان هموار کرده ایم.

ایمیل مربوط به سوالات در مورد این محصول:courses@ioonar.com

تماس مستقیم در مورد این محصول : 04533233221 (تماس در ساعات اداری 9 صبح الی 15 بعد از ظهر)

کانال تلگرام در مورد دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این محصول :http://telegram.me/ioonar_com_entrepreuner

خرید محصول ایجاد و راه اندازی شغل دوم اینترنتی 10 میلیونی

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

محصولات مشابه: راز کسب درآمد های عالی با اینستاگرام